ALC80D561CD250
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D561CD250
ALC80D561CD250 Hakkında
KEMET ALC80D561CD250, 560 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 7000 saatlik yaşam süresi 105°C'de belirtilmiştir. ESR değeri 311 mOhm (100 Hz) ve impedansı 182 mOhms'dur. 10 kHz'de 5.43 A, 100 Hz'de 2.28 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerine ve diğer elektronik sistemlerde kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 311mOhm @ 100Hz
Impedance 182 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V