ALC80D361DC350
CAP ALUM 360UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D361DC
ALC80D361DC350 Hakkında
KEMET ALC80D361DC350, 360 µF kapasitansına sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup Through Hole montajına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 381 mOhm ESR ve 10 kHz'de 5.36 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 381mOhm @ 100Hz
Impedance 201 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V