ALC80D333CF025
CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D333CF025
ALC80D333CF025 Hakkında
KEMET ALC80D333CF025, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial snap-in kasa tipinde olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. 36 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri vardır. 100 Hz'de 8.63 A ve 10 kHz'de 10.78 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömürlü ürünün tip uygulamaları arasında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemleri yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V