ALC80D302EB100
CAP ALUM 3000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D302EB
ALC80D302EB100 Hakkında
KEMET ALC80D302EB100, 3000 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketlemesiyle through-hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi ile güvenilir performans sunar. ESR değeri 111mOhm @ 100Hz ve impedansı 94mOhms olarak belirtilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 5.88A @ 10kHz, düşük frekans ripple akımı 4.66A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 100Hz
Impedance 94 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V