ALC80D301CF450
CAP ALUM 300UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D301CF450
ALC80D301CF450 Hakkında
KEMET ALC80D301CF450, 300 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 7000 saatlik ömrü (-40°C ile 105°C arasında çalışabilir) genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. 430 mOhm ESR ve 247 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans (100 Hz'de 2.03 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 5.94 A) ripple akım kapasitesi sunar. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 247 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V