ALC80D272EL250
CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D272EL
ALC80D272EL250 Hakkında
KEMET ALC80D272EL250, 2700 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaja uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sağlayarak, gücü yüksek sistemlerde güvenilir çalışma sunmaktadır. 10 kHz'de 11.5 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devreler için uygundur. -40°C ile 105°C arasında stabil performans gösterir. ±20% tolerans içerisinde 72 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V