ALC80D272EH200
CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D272EH
ALC80D272EH200 Hakkında
KEMET ALC80D272EH200, 2700 µF kapasitesi ve 200V rated voltage ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilir. 9000 saatlik ömür (105°C'de), -40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığı ve ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. 86 mOhm ESR (@100Hz) ve 9.82A ripple current kapasitesi (@10kHz) sayesinde yüksek akım uygulamalarında darbeli yükleri başarıyla yönetir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V