ALC80D271CD400
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D271CD400
ALC80D271CD400 Hakkında
KEMET ALC80D271CD400, 270 µF kapasitansı ve 400V rated voltage ile tasarlanmış yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 7000 saat ömür süresi, 448 mOhm ESR @ 100Hz ve 5.14 A ripple current @ 10 kHz özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, trafolar ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanım için uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 448mOhm @ 100Hz
Impedance 229 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V