ALC80D241DD500
CAP ALUM 240UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D241DD500
ALC80D241DD500 Hakkında
KEMET ALC80D241DD500, 240µF kapasitanslı, 500V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 8000 saat ömür elde etme süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. ESR değeri 709mOhm @ 100Hz, empedansı 491mOhms'dir. 10kHz'de 4.97A, 100Hz'de 1.93A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 709mOhm @ 100Hz
Impedance 491 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V