ALC80D241DC450
CAP ALUM 240UF 20% 450V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80D241DC450
ALC80D241DC450 Hakkında
KEMET ALC80D241DC450, 240 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tasarımına sahip olan bu bileşen, yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 541 mOhm ESR @ 100Hz ve 5.09 A @ 10 kHz ripple current özellikleriyle, düşük frekans ve yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 541mOhm @ 100Hz
Impedance 311 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V