ALC80D222EF200
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D222EF
ALC80D222EF200 Hakkında
KEMET ALC80D222EF200, 2200 µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerance ve 106 mOhm ESR @ 100Hz ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 9000 saat ömrü olan kondansatör, 8.6 A ripple current kapasitesine (10 kHz) ve düşük impedans (66 mOhms) özelliklerine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olması, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 106mOhm @ 100Hz
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V