ALC80D133DD040
CAP ALUM 13000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D133DD040
ALC80D133DD040 Hakkında
KEMET ALC80D133DD040, 13000 µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. Genel amaçlı kullanım için ideal olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 43 mOhm ESR değeri ve 35 mOhms impedansı ile kaliteli enerji depolama ve hızlı deşarj sağlar. 105°C'de 8000 saat ömür garantisiyle uzun süreli çalışma için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V