ALC80D123DF063
CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D123DF
ALC80D123DF063 Hakkında
KEMET ALC80D123DF063, 12000 µF kapasitansına ve 63V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 34 mOhm ESR ve 26 mOhms empedans değerleriyle, 10 kHz'de 10.62 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolanması için uygun bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.99 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V