ALC80D122DD200
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D122DD200
ALC80D122DD200 Hakkında
KEMET ALC80D122DD200, 1200µF kapasitans ve 200V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kutu paketlemesi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 8000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ve 182mOhm ESR (100Hz) ile güç kaynakları, yüksek gerilim devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 6.61A ripple akım kapasitesi (10kHz) ve 111mOhm impedans ile devre stabilizasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 182mOhm @ 100Hz
Impedance 111 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V