ALC80D112CF200
CAP ALUM 1100UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D112CF
ALC80D112CF200 Hakkında
KEMET ALC80D112CF200, 1100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilim ile güç elektroniği ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal snap-in tipi bir kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 192 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ve 6.85 A ripple current kapasitesi 10 kHz'de çalışma koşullarında başarılı performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 192mOhm @ 100Hz
Impedance 115 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V