ALC80D111CB500
CAP ALUM 110UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D111CB
ALC80D111CB500 Hakkında
KEMET ALC80D111CB500, 110 µF kapasitanslı, 500V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa içerisinde sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 1.536Ohm ESR değerine sahiptir. 10kHz'de 3.04A, 100Hz'de 1.11A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devre tasarımlarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 110 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.536Ohm @ 100Hz
Impedance 1.059 Ohms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V