ALC80C911EH400
CAP ALUM 910UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C911EH
ALC80C911EH400 Hakkında
KEMET ALC80C911EH400, 910 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 142 mOhm @ 100Hz ESR değerine sahiptir. 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 9.48 A, 100 Hz'de 4.04 A'dir. -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 910 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 142mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V