ALC80C822KP200
CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C822KP
ALC80C822KP200 Hakkında
KEMET ALC80C822KP200, 8200 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 31 mOhm ESR değeri ve 20 mOhms impedans ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 17.54 A, 100 Hz'de 11.15 A olup, güç kaynakları, konverterler ve güç filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V