ALC80C682EF100
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80C682EF
ALC80C682EF100 Hakkında
KEMET ALC80C682EF100, 6800 µF kapasitans ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 52mOhm ESR @ 100Hz ve 44mOhms impedans özellikleriyle tasarlanmıştır. 10 kHz'de 9.25A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi vardır. Endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 52mOhm @ 100Hz
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V