ALC80C623KP063
CAP ALUM 62000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C623KP
ALC80C623KP063 Hakkında
KEMET ALC80C623KP063, 62000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltajda çalışan bu snap-in montajlı komponent, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 9000 saat yaşam süresi garanti eder. 10 kHz'de 20.09 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve düşük frekans sinyal işleme devrelerde kullanılır. Radyal, dört uçlu kutu paketlemesi ile temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 62000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V