ALC80C621EB250
CAP ALUM 620UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C621EB250
ALC80C621EB250 Hakkında
KEMET ALC80C621EB250, 620 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, radial snap-in paketlemede sunulmaktadır. 296 mOhm ESR değeri ve 178 mOhms impedansı ile 100Hz'de ölçülmüştür. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 5.21A, 100Hz'de 2.54A'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 620 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 100Hz
Impedance 178 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.21 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V