ALC80C561EH500
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C561EH
ALC80C561EH500 Hakkında
KEMET ALC80C561EH500, 560µF kapasiteli 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, motor başlangıç uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında 9000 saat ömürlüğü 105°C'de garanti edilir. 312mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı endüstriyel ortamlarda güvenilir performans sunar. 8.08A ripple current kapasitesi 10kHz'de çalışmaya uyygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Motor Start
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 312mOhm @ 100Hz
Impedance 209 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V