ALC80C472DF100
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C472DF100
ALC80C472DF100 Hakkında
KEMET ALC80C472DF100, 4700µF kapasitansı ve 100V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun 4 başlıklı metal kasa yapısıyla tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 105°C'de 8000 saatlik ömür özelliği bulunmaktadır. 65mOhm ESR değeri ve 9.03A yüksek frekans (10kHz) ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve diğer genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V