ALC80C392EL200
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80C392EL
ALC80C392EL200 Hakkında
KEMET ALC80C392EL200, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Radial, Snap-In montaj tipine sahip olup -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 62 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunarak yüksek ripple akım kapasitesine (11.67A @ 10kHz) sahiptir. 9000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile standart uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 100Hz
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V