ALC80C302EB100
CAP ALUM 3000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C302EB100
ALC80C302EB100 Hakkında
KEMET ALC80C302EB100, 3000 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans, 9000 saat ömür @ 105°C özellikleriyle genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. 4.66 A ripple current kapasitesi @ 100 Hz ve 5.88 A @ 10 kHz ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarına uygundur. -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 100Hz
Impedance 94 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V