ALC80C242FP350
CAP ALUM 2400UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C242FP
ALC80C242FP350 Hakkında
KEMET ALC80C242FP350, 2400 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile 4 uç bağlantısı sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 9000 saatlik ömür süresine 105°C'de sahiptir. 61 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ve 33 mOhms empedans ile düşük seri direnci sağlamaktadır. 10 kHz'de 15.72 A, 100 Hz'de 7.19 A ripple akım kapasitesi bulunan komponen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V