ALC80C222FP400
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C222FP
ALC80C222FP400 Hakkında
KEMET ALC80C222FP400, 2200 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. 60 mOhm ESR değeri ve 32 mOhms impedans ile düşük direnç karakteristiği sunar. 9000 saatlik ömür ömrü 105°C'de sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 16.09 A ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 7.24 A ripple current 100 Hz'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V