ALC80C203DF040
CAP ALUM 20000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C203DF040
ALC80C203DF040 Hakkında
KEMET ALC80C203DF040, 20000 µF kapasitansı ve 40V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransta üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sağlar. 30 mOhm ESR ve 25 mOhms impedans değerleriyle, 100 Hz'de 9.1 A, 10 kHz'de 11.36 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı DC devre tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V