ALC80C102EB200
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80C102EB200
ALC80C102EB200 Hakkında
ALC80C102EB200, KEMET tarafından üretilen 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, şarj devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. ±20% tolerans, 228 mOhm ESR değeri ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 9000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 5.39 A ripple akımı kapasitesi (10 kHz) ile yüksek frekanslı uygulamalarda da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 228mOhm @ 100Hz
Impedance 142 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V