ALC80A752EB063
CAP ALUM 7500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A752EB063
ALC80A752EB063 Hakkında
KEMET ALC80A752EB063, 7500 µF kapasitanslı, 63V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 9000 saatlik ömür (105°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 60 mOhm ESR ve 48 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans (100 Hz'de 5.52 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 6.95 A) ripple akımlarını yönetebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V