ALC80A752DC063
CAP ALUM 7500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A752DC063
ALC80A752DC063 Hakkında
KEMET ALC80A752DC063, 7500 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 8000 saatlik ömür ömrü garantisine sahiptir. ESR değeri 53 mOhm @ 100Hz, impedansı ise 41 mOhms'tir. 10 kHz'de 7.97A ve 100Hz'de 5.9A ripple current kapasitesi bulunur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 53mOhm @ 100Hz
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V