ALC80A751CF250
CAP ALUM 750UF 20% 250V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80A751CF
ALC80A751CF250 Hakkında
KEMET ALC80A751CF250, 750 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 7000 saatlik ömür süresine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100Hz'de 233mOhm ESR ve 137mOhm impedans değerlerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 10kHz'de 6.52A, düşük frekans ripple akım kapasitesi ise 100Hz'de 2.78A'dir. ±20% tolerans ile belirtilmiş bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 233mOhm @ 100Hz
Impedance 137 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V