ALC80A511DF400
CAP ALUM 510UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A511DF400
ALC80A511DF400 Hakkında
KEMET ALC80A511DF400, 510 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole monte edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 242mOhm @ 100Hz, empedansı 125mOhm'dur. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 7.36A, 100Hz'de 2.74A'dır. ±20% toleranslı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, power supply devreleri, güç dönüşüm sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 510 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 242mOhm @ 100Hz
Impedance 125 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V