ALC80A471EF500
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80A471EF
ALC80A471EF500 Hakkında
KEMET ALC80A471EF500, 470 µF kapasitansine sahip 500V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipiyle PCB'ye entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. 372 mOhm ESR değeri ve 259 mOhms empedans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 7.12 A, 100 Hz'de 3.04 A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Endüstriyel, elektronik güç kaynakları, audio sistemleri ve genel elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 372mOhm @ 100Hz
Impedance 259 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V