ALC80A431DF450
CAP ALUM 430UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A431DF450
ALC80A431DF450 Hakkında
KEMET ALC80A431DF450, 430 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile ürün, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 304 mOhm ESR değeri ve 176 mOhms impedans ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple current özelliklerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 8000 saat ömür süresine sahiptir. Gücü dağıtma, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj devreleri ve endüstriyel uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 304mOhm @ 100Hz
Impedance 176 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V