ALC80A431CF350
CAP ALUM 430UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A431CF
ALC80A431CF350 Hakkında
KEMET ALC80A431CF350, 430 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür süresi (105°C'de) sunar. ESR değeri 316 mOhm @ 100Hz, impedans ise 165 mOhm olup, yüksek frekans ripple akımı 6.2 A @ 10 kHz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında dayanıklı olup, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 316mOhm @ 100Hz
Impedance 165 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V