ALC80A391DD400
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A391DD400
ALC80A391DD400 Hakkında
KEMET ALC80A391DD400, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans, 316 mOhm ESR değeri (100Hz'de) ve 6.15A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 316mOhm @ 100Hz
Impedance 163 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V