ALC80A362DD100
CAP ALUM 3600UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A362DD100
ALC80A362DD100 Hakkında
KEMET ALC80A362DD100, 3600 µF kapasitanslı 100V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi radial kutu paketlemesi ile sunulan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür ömrü ile uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. 7.53 A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi (10 kHz) ve 5.6 A düşük frekans ripple akımı (100 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında etkin şekilde çalışır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V