ALC80A331CB250
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A331CB
ALC80A331CB250 Hakkında
KEMET ALC80A331CB250, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Radial snap-in montaj tipine sahiptir. 7000 saat ömür garantisi ile 105°C'de dayanıklılık sağlar. ±20% tolerans ve 524mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 3.98A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, genel amaçlı elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 524mOhm @ 100Hz
Impedance 306 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V