ALC80A331BD250
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A331BD250
ALC80A331BD250 Hakkında
KEMET ALC80A331BD250, 330 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 6000 saatlik ömrü 105°C'de sağlamaktadır. 100Hz'de 532mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 3.53A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 532mOhm @ 100Hz
Impedance 314 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V