ALC80A301CF450
CAP ALUM 300UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A301CF450
ALC80A301CF450 Hakkında
KEMET ALC80A301CF450, 300 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 430 mOhm ESR değeri ve 247 mOhms impedansı ile düşük frekans (100 Hz'de 2.03 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 5.94 A) ripple akımlarına dayanıklıdır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir. -40°C ile +105°C arasında stabil işletme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 247 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V