ALC80A221BB250
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A221BB250
ALC80A221BB250 Hakkında
KEMET ALC80A221BB250, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransla sunulan üründe, 100 Hz'de ESR değeri 796 mOhm, empedansı 469 mOhm'dur. 10 kHz'de 2.7A ve 100 Hz'de 1.17A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 796mOhm @ 100Hz
Impedance 469 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V