ALC80A201DC500
CAP ALUM 200UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A201DC
ALC80A201DC500 Hakkında
KEMET ALC80A201DC500, 200 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 851 mOhm ESR ve 10 kHz'de 4.4 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 851mOhm @ 100Hz
Impedance 589 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V