ALC80A181CD500
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A181CD500
ALC80A181CD500 Hakkında
KEMET ALC80A181CD500, 180 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutuya yerleştirilmiş bu komponentin -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 7000 saat ömür garantili tasarlanmıştır. 100Hz'de 940mOhm ESR (eşdeğer seri direnç) ve 10kHz'de 4.13A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun kaliteli bir kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle eski ve yeni tasarımlarda kolaylıkla uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 940mOhm @ 100Hz
Impedance 649 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.13 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V