ALC80A162CB100
CAP ALUM 1600UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A162CB
ALC80A162CB100 Hakkında
KEMET ALC80A162CB100, 1600 µF kapasitansı ile 100V nominal gerilim için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. 175 mOhm ESR değeri ve 142 mOhm impedans ile düşük frekans (100 Hz'de 3.54 A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 5.4 A) ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlık ömür sertifikalandırılmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, anahtarlamalı güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve yedek güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 175mOhm @ 100Hz
Impedance 142 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V