ALC80A161BD400
CAP ALUM 160UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A161BD
ALC80A161BD400 Hakkında
KEMET ALC80A161BD400, 160 µF kapasitanslı, 400V rated voltaj ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 6000 saat ömür süresine sahip (-40°C ile 105°C arasında çalışabilir) bu kondansatör, güç kaynakları, invertör devreleri ve yüksek voltajlı uygulamalarda filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 100 Hz'de 761 mOhm ESR ve 10 kHz'de 3.38 A ripple current taşıyabilme kapasitesi bulunan bu komponent, genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygun bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 160 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 761mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V