ALC80A132EL400
CAP ALUM 1300UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A132EL
ALC80A132EL400 Hakkında
KEMET ALC80A132EL400, 1300 µF kapasitansı ve 400 V anma voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 101 mOhm ESR ve 54 mOhms impedans değerleri ile düşük dirençli performans sunar. 10 kHz'de 11.34 A ve 100 Hz'de 5.07 A ripple akım yüksüklüğü başa çıkabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, motor sürücüleri ve endüstriyel elektronik devreler gibi yüksek voltaj gerektiren uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 101mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V