ALC80A111CB500
CAP ALUM 110UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80A111CB500
ALC80A111CB500 Hakkında
KEMET ALC80A111CB500, 110 µF kapasitanslı, 500 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür süresine sahiptir. 100 Hz'de 1.536 Ohm ESR değeri ve 1.059 Ohms impedans özelliği vardır. 10 kHz'de 3.04 A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı, invertör, UPS sistemleri ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 110 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.536Ohm @ 100Hz
Impedance 1.059 Ohms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V