ALC70C752FP200
CAP ALUM 7500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC70C752FP
ALC70C752FP200 Hakkında
KEMET ALC70C752FP200, 7500 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tip 4 bacaklı kutuda sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransı ve 34 mOhm ESR değeriyle 100Hz'de çalışmaya uygun olup, 10 kHz'de 15.97 A riple akım kapasitesine ve 100 Hz'de 10.2 A riple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında 18000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipinde olan bu kondansatör, sanayi, tıbbi ve ticari elektronik cihazlar ile endüstriyel güç yönetimi uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V