ALC70C132FP550
CAP ALUM 1300UF 20% 550V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC70C132FP
ALC70C132FP550 Hakkında
KEMET ALC70C132FP550, 1300 µF kapasitansına sahip 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 18000 saat yaşam süresi sunar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değerine sahiptir. ESR değeri 316 mOhm @ 100Hz, empedans ise 273 mOhms'dir. Yüksek frekans ripple akımı 7.94 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 5.12 A @ 100 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 316mOhm @ 100Hz
Impedance 273 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V